Online Şiir- Şarap Gecesi’nde buluşuyoruz

Koronavirüs pandemisi süresince umutsuzluğa kapılmıyoruz, Kadın Savunma Ağı olarak Mor Mekan'da deneyimlediğimiz Şiir Şarap Gecelerimizi online'a taşıyoruz. Kitaplıklarımızda, raflarımızda, başucumuzda sakladığımız kitaplarımızı çıkarıyor, birbirimize şiirler okuyoruz. Katılmak için kayıt formunu doldurabilirsiniz. Not : Etkinlik öncesi sevdiğin şairlerin şiirlerini ya da okumak istersen kendi şiirlerini yanına almayı unutma:)

Online Şiir- Şarap Gecesi’nde buluşuyoruz

*Etkinliğimiz “zoom” uygulaması” üzerinden gerçekleşecektir. Katılım formunu doldurduktan sonra etkinlik saati yaklaştığında size bağlanmanız için bir link göndereceğiz.

*Zoom programını telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.
*Size gönderilen linke tıklayıp etkinliğe bağlandığınızda yardımcı olacağız.

*Zoom için kısaca bilgi

Bilgisayarınıza ya da telefona zoom programını indirip, bilgisayarda yüklenen programın exe’sini çalıştırın.
Ardından programın bilgisayarınızın mikrofonuna ve kamerasına ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor.Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra atılan linkle etkinliğe yönlendirileceksiniz. Otomatik yönlendirme sağlanmaz ise size atılan linke tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra çıkan join with audio ‘ya basmanız yeterli.

Kadınlara ve kadın mücadelesine güveniyoruz. Hepinizi çok seviyoruz.Bu zor günlerde umutsuzluğa kapılmıyoruz; meydanları, sokakları kuşatan kalabalığımızı hatırlıyoruz! 25 Mart Çarşamba günü 21.00’da zoom’da görüşüyoruz 🙂

Yorumlar