Online Şiir- Şarap Gecesi’nde buluşuyoruz, konuğumuz: Nilgün Marmara

Online Şiir Şarap Gecemize bu hafta Nilgün Marmara'yı konuk ediyoruz. Nilgün Marmara'yı, hayatını, şiirlerini konuşacağız. Raflarımızdan çıkardığımız kitaplarımızla şiirler okuyacağız.

Koronavirüs pandemisi süresince umutsuzluğa kapılmıyoruz, Kadın Savunma Ağı olarak Mor Mekan’da deneyimlediğimiz Şiir Şarap Gecelerimizi online’a taşıyoruz. 25 Mart’ta başladığımız ve her çarşamba devam ettiğimiz Online Şiir Şarap Gecemize bu hafta Nilgün Marmara’yı konuk ediyoruz.

Ey, iki adımlık yerküre
senin bütün arka bahçelerini
gördüm ben!

Düşü Ne Biliyorum – Nilgün Marmara

*Etkinliğimiz “zoom” uygulaması” üzerinden gerçekleşecektir.

Katılım formunu doldurduktan sonra etkinlik saati yaklaştığında size bağlanmanız için bir link göndereceğiz.

*Zoom programını telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.
*Size gönderilen linke tıklayıp etkinliğe bağlandığınızda yardımcı olacağız.

*Zoom için kısaca bilgi

Bilgisayarınıza ya da telefona zoom programını indirip, bilgisayarda yüklenen programın exe’sini çalıştırın.
Ardından programın bilgisayarınızın mikrofonuna ve kamerasına ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor.Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra atılan linkle etkinliğe yönlendirileceksiniz. Otomatik yönlendirme sağlanmaz ise size atılan linke tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra çıkan join with audio ‘ya basmanız yeterli.

Kadınlara ve kadın mücadelesine güveniyoruz. Hepinizi çok seviyoruz.Bu zor günlerde umutsuzluğa kapılmıyoruz; meydanları, sokakları kuşatan kalabalığımızı hatırlıyoruz! 8 Nisan Çarşamba günü 21.00’da zoom’da görüşüyoruz ?

Yorumlar