İstanbul Sözleşmesi’ni Savunuyoruz, Yaratıcı Kampanya Videoları Atölyesi’nde Buluşuyoruz

4 Haziran Cuma günü saat 20.30'da zoom üzerinden toplanıp, yaratıcı kampanya videoları hazırlama sunuşu ile birlikte İstanbul Sözleşmesini savunmak için üreteceğimiz kısa videolar için fikirler-küçük projeler üzerinde sohbet edeceğiz. Sonrasında kampanyalar için videolar üretip, belki bir Kadın Savunma Ağı video çalışma grubu bile kurabiliriz, ne dersiniz?

İstanbul Sözleşmesi’ni Savunuyoruz, Yaratıcı Kampanya Videoları Atölyesi’nde Buluşuyoruz

1 Temmuz’a doğru hep birlikte bir gece yarısı kararıyla “iptal edildi” denilen İstanbul Sözleşmesi için yürüttüğümüz kampanyamıza hız verip kadınları 1 Temmuz’a doğru hayatın olağan akışını durdurmaya çağırırken, sesimizi daha gür biçimde duyurabileceğimiz ve İstanbul Sözleşmesi’ni herkese anlatabileceğimiz araçlarımızı da çoğaltmaya çalışıyoruz.

1 Temmuz’da Hayatı Durduralım! İstanbul Sözleşmesi İçin Feminist Özsavunmaya! – Kadın Savunma Ağı

İstanbul Sözleşmesini savunma mücadelemizi planlamak için yaptığımız il toplantılarında İzmir Kadın Savunma Ağı olarak bir yaratıcı kampanya videosu atölyesi yapmayı konuştuk. Amacımız İstanbul Sözleşmesi kampanyamız için hep birlikte, daha çok sayıda kadının harekete geçmesini sağlayacak kısa videolar hazırlamayı öğrenmenin ilk adımlarını atmak. Küçük teknik bilgiler ve içerik oluşturma konusundaki bilgilerimizi ortaklaştırmak.

4 Haziran Cuma günü saat 20.30’da zoom üzerinden toplanıp, yaratıcı kampanya videoları hazırlama sunuşu ile birlikte İstanbul Sözleşmesini savunmak için üreteceğimiz kısa videolar için fikirler-küçük projeler üzerinde sohbet edeceğiz. Sonrasında kampanyalar için videolar üretip, belki bir Kadın Savunma Ağı video çalışma grubu bile kurabiliriz, ne dersiniz?

Lütfen atölyeye katılmak için aşağıdaki formu doldurun. İzmir Kadın Savunma ağı olarak planladığımız atölyeye öğrenmek veya katkıda bulunmak için tüm illerden kayıt olabilirsiniz. Atölyeye katılmak için video üretimi konusunda herhangi bir ön bilgi, tecrübe sahibi olmaya gerek yok. Gelin dağa taşa yazdığımız İstanbul Sözleşmesi Bizim talebimizi hep birlikte bir başka araçla daha da çoğaltalım.

 

Yorumlar