“Yasak Olana” Dokunuyoruz: Haydi, Cinselliği Konuşalım

26 Nisan Pazar günü saat 16.00'da 'Yasak Olana' Dokunuyoruz: Haydi, Cinselliği Konuşalım diyerek gerçekleştireceğimiz atölyede beden, güzellik ve cinsellik politikalarını konuşup, bedenimizi tanımaya çalışacağız.

“Yasak Olana” Dokunuyoruz: Haydi, Cinselliği Konuşalım

Kadın Savunma Ağı Kadın Sağlığı Çalışma Grubumuzun hazırladığı, “Yasak Olana” Dokunuyoruz: Haydi, Cinselliği Konuşalım atölyesinde buluşuyoruz.

Bu atölyede önce beden, güzellik ve cinsellik politikalarını konuşup, bedenimizi tanıyoruz ardından ise kendi cinselliğimizi keşfetmenin yollarını konuşuyoruz.

26 Nisan Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştireceğimiz atölyemize katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Etkinliğimiz “zoom” uygulaması” üzerinden gerçekleşecektir.

Katılım formunu doldurduktan sonra etkinlik saati yaklaştığında size bağlanmanız için bir link göndereceğiz. Zoom programını telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. Size gönderilen linke tıklayıp etkinliğe bağlandığınızda yardımcı olacağız.

Zoom için kısaca bilgi

Bilgisayarınıza ya da telefona zoom programını indirip, bilgisayarda yüklenen programın exe’sini çalıştırın.
Ardından programın bilgisayarınızın mikrofonuna ve kamerasına ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor.Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra atılan linkle etkinliğe yönlendirileceksiniz. Otomatik yönlendirme sağlanmaz ise size atılan linke tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra çıkan join with audio ‘ya basmanız yeterli.

Yorumlar