Online “Ursula Le Guin Okumaları” başlıyor

Ütopyalarında erkekliği alaşağı eden Ursula Le Guin okumalarına 19 Nisan Pazar günü 20.00'da başlıyoruz

Korona günlerinde de Kadın Savunma Ağı etkinlikleri devam ediyor. Korona günlerinde online’a taşıdığımız etkinliklerimize 19 Nisan Pazar günü 20.00’da başlayacağımız “Ursula Le Guin Okumaları Atölyemizi” bekliyoruz.

Her hafta grubun belirleyeceği Ursula’nın bir kitabını okuyup üzerine feminist sohbetler yapacağız. Kitapları okumanız tartışmalara katılabilmek için iyi olur. Ancak kitabı okumadım yine de gelmek istiyorum derseniz de yine katılabilirsiniz. Dinlemek de aktif bir katılım biçimidir.

Etkinliğimiz “zoom” uygulaması” üzerinden gerçekleşecektir.

Katılım formunu doldurduktan sonra etkinlik saati yaklaştığında size bağlanmanız için bir link göndereceğiz. Zoom programını telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. Size gönderilen linke tıklayıp etkinliğe bağlandığınızda yardımcı olacağız.

Zoom için kısaca bilgi

Bilgisayarınıza ya da telefona zoom programını indirip, bilgisayarda yüklenen programın exe’sini çalıştırın.
Ardından programın bilgisayarınızın mikrofonuna ve kamerasına ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor.Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra atılan linkle etkinliğe yönlendirileceksiniz. Otomatik yönlendirme sağlanmaz ise size atılan linke tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra çıkan join with audio ‘ya basmanız yeterli.

Yorumlar